Innogy go! Elektrycznych samochodów koniec?

Innogy go! Elektrycznych samochodów koniec?

Innogy go! Elektrycznych samochodów koniec?

Innogy go i Traficar szykują nową jakość elektromobilności z obszaru motoryzacji w Polsce. Powoli zanikanie możliwość używania elektrycznych samochodów tej firmy. W zamian firma chce stworzyć produkty do ładowania elektrycznych samochodów, za pomocą energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.

Elektryczne samochody są w Polsce dość rzadkim okazem. Będzie ich coraz mnie, bowiem największa firma zajmująca się wypożyczaniem elektrycznych samochodów właśnie zakończyła swoją działalność, po około roku działalności (od kwietnia 2019 r.). Jednakże nie ma co załamywać rąk, Innogy go! planuje połączyć siły z Traficar, które zajmuje się rozwojem elektromobilności.

Ekonomia współdzielenia

Cała działalność Innogy go! była oparta o uświadamianie społeczeństwu ważności ekonomii współdzielenia. Wypożyczalnia elektrycznych samochodów promowała ekologiczny transport i elektromobilność. Widocznie czas pokazał, że w Polsce świadomość ta nie jest na wysokim poziomie. Statystyki pokazują, że w okresie działania Innogy go Polacy przejechali zaledwie 7 milionów kilometrów, czyli ledwie 1000 ton mniej produkcji dwutlenku węgla, czyli 100 tysięcy osób w ogóle wypożyczyło elektryczne auto Innogy go. A warto przytoczyć statystyki informujące o liczbie pojazdów zarejestrowanych w Polsce, która wynosi: 23, 4 miliona samochodów.

Do marca 2021 roku

W marcu 2021 roku, ma zostać zablokowana możliwość wypożyczania aut Innogy go. Firma ta chce połączyć siły z Traficar, w szczególności tworząc produkty ładujące samochody elektryczne w Polsce. Wszystkie takie ładowarki miałyby być zasilane energią ze źródeł odnawialnych. Służy również wiedzą zdobytą podczas około rocznej działalności jako Innogy go.

Downsizing. Ratowanie planety, czy ekościema?

W Polsce następuje ogromny przełom w elektromobilności. Samochody będą czerpać energię ze źródeł odnawialnych. W coraz mniejszym stopniu będą emitować dwutlenek węgla do atmosfery. Nastąpi również rozwój wiedzy z zakresu elektryki, elektroniki, programowania, mechatroniki i korzystania ze źródeł odnawialnych w Polsce. Największa wypożyczalnia samochodów elektrycznych likwiduje swoją działalność. Jednak wspiera partnersko Traficar i pragnie rozwijać elektromobilność w kraju.

ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
LATEST POSTS
MOST VIEWED
TEXT WIDGET

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida vehicula dolor

© Copyright 2021 FIAT BARCHETTA