Volvo ma system na cząsteczki PM 2,5

Volvo ma system na cząsteczki PM 2,5

Nowy system Volvo

Samochody do tej pory były wyposażane w filtry mające wyłapywać wszystko co trujące w pojazdach. Dzisiaj Volvo dysponuje systemem, który samodzielnie wyłapuje nawet te najdrobniejsze szkodliwe substancje, cząsteczki PM 2,5. Funkcja dostępna od 1000 do 1300zł.

Pyły i drobiny nie będą już postrachem kierowców Volvo. Co ciekawe z cząsteczkami PM 2,5 nie radzi sobie nawet ludzki organizm. Teraz kierowcy Volvo będą mogli swobodnie oddychać, a krwiobieg ich organizmów będzie pozbawiony styczności ze szkodliwymi cząsteczkami PM 2,5. Pozwól sobie na komfort jazdy z optymalnym oddychaniem, dzięki wyposażonym w odpowiednie mechanizmy filtrujące, samochodom Volvo.

Toyota Corolla I, czyli o tym, jak rodziła się klasyka

Współpraca z firmą Bluair

Wszystko wychwyci system stworzony przez Volvo i firmę Bluair. Nie będziesz już potrzebować filtrów do kabiny samochodu. Cząsteczki PM 2,5 mogą spowodować nawet śmierć. A tymczasowe przebywanie w samochodzie bez oczyszczania cząsteczek PM 2,5 powoduje trwałe uszkodzenie układu oddechowego i krążenia. Pył ten jest tak drobny, że dostaje się nie tylko do płuc ale też do układu krwionośnego.

System, który oczyszcza kabinę samochodu Volvo z cząsteczek PM 2,5 jest wyposażony w filtr, który zamienia ładunek elektrostatyczny znajdujących się w nim drobin na ujemny, a dzięki temu, że filtr kabinowy jest dodatni, to przyciąga te zamienione elektrostatyczne ładunki do siebie i usuwa z powietrza samochodu Volvo. Jest znany od wielu lat jako jonizacja, jednak do tej pory nie został wykorzystany przy produkcji samochodów.

Cena rozwiązania

System, który oczyszcza kabinę samochodu Volvo z cząsteczek PM 2,5 ma kosztować średnio od 1000 do 1300 złotych. Nie wymaga on zbyt częstego wymieniania, wiec jest to wydatek spory ale można powiedzieć, że na długie lata. Warto zainwestować w swoje zdrowie, filtr kabinowy stworzony przez Volvo będzie przecież służyć latami, a chroni zdrowie Twoje i innych osób jadących z Tobą samochodem Volvo, oprócz serii XC40. Samochody mogące wykorzystać ten system muszą zostać wyposażone w platformę podłogową SPA.

ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
LATEST POSTS
MOST VIEWED
TEXT WIDGET

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida vehicula dolor

© Copyright 2021 FIAT BARCHETTA